Předplatné časopisu Svět myslivosti na rok 2022

Vážení čtenáři,

rádi bychom Vám poděkovali za zájem o náš časopis a věříme, že nám zachováte svoji přízeň i v roce 2022. 

Automatizace předplatného

V rámci zkvalitnění služeb jsme v loňském roce přešli na nový systém evidence PERIODIK ABO, který většinu operací automatizuje. Systém je založen na komunikaci přes vaši emailovou adresu

Předplatné pro rok 2022

V ceně časopisu Svět myslivosti pro celoroční předplatitele jsou zahrnuty všechny přílohy a stránky navíc.

Časopis si můžete objednat jednotlivě, čtvrtletně, pololetně nebo celoročně. V systému si můžete zvolit od kterého čísla, tedy i zpětně od lednového.

Pro zaplacení použijte pouze náš účet určený pro předplatné: FIO banka 2701879731/2010 s uvedením variabilního symbolu uvedeného na složence nebo zálohové faktuře. Případná předchozí čísla vám pošleme po připsání úhrady na účet.

Obnovení předplatného proběhne podle zvoleného odběru automaticky vždy 2 měsíce před skončením předplatného:

Fyzickým osobám zálohové faktury se složenkou typu A, na které jsou uvedeny platební údaje pro úhradu celoročního předplatného pro další období. Částku uhraďte nejlépe převodem (bez poplatků) nebo složenkou typu A na každé poště. 

Právnické osoby obdrží na email uvedený na jejich webových stránkách zálohovou fakturu. Po jejím uhrazení jim bude automaticky zaslán daňový doklad. 

Změny v odběru

V případě nevhodné emailové adresy nám prosím zašlete vhodnou emailovou adresu pro zasílání dokladů - viz níže. Další informace nebo případné změny v odběru kusů nám sdělte písemně na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  nebo v pracovní době 8:30-15:30 hod. na telefonu 604 211 171 nebo 321 679 413 u paní Jehnětové. 

Noví předplatitelé

Noví předplatitelé si mohou objednat celoroční, pololetní nebo čtvrtletní předplatné na našich stránkách www.silvarium.cz v oddíle Časopisy. 

Oto Lasák
jednatel společnosti
604 211 166 

Svět myslivosti na Facebooku