Vrcholné setkání

 

{mosimage}

00POL

Vrcholné setkání

Jagen weltweit, 6/2004, Rš

Prezident FACE G. de Turckheim se 4. listopadu m. r. sešel v Římě s italským ministrem a zároveň předsedou evropské ministerské rady G. Alemannem. Spolu s generálním tajemníkem FACE Y. Lecocquem zdůraznili hlavní cíle sedmi miliónů evropských myslivců, totiž zachovat trvale udržitelnou myslivost, biologickou rozmanitost a zdravé a vyrovnané hospodaření s volně žijícími živočichy.
Zástupci FACE italského ministra podrobně seznámili se svými představami a požadavky. Ministr s nimi projevil souhlas a zavázal se dát v ministerské radě EU podnět, aby je prosadila.
Tato nová iniciativa FACE podtrhuje její roli jako nezbytného partnera evropských institucí a podporovatele trvale udržitelné myslivosti v Evropě.

LMDA lesnický a myslivecký digitální archiv

Digitální archiv časopisů

Archiv časopisů Svět myslivosti od roku 2000 je nyní k nalezení na adrese: lmda.silvarium.cz

Zpracovaná data lze prohlížet v digitální knihovně prohlížeče Kramerius 5, který je standardem národních knihoven. Data budou postupně doplňována s určitým zpožděním oproti aktuálnímu vydání.

Každý návštěvník může zdarma využívat pro vlastní (nekomerční) potřebu data LMDA pro vyhledávání informací obsažených v digitalizovaných titulech.

Svět myslivosti na Facebooku