Manifest FACE - výzva evropských myslivců europoslancům

 

{mosimage}

00POL

Manifest FACE - výzva evropských myslivců europoslancům

Redakce

Od 1. května t. r. je ČR členem EU, přičemž 11. a 12. června nás v této souvislosti čeká významná událost: volby zástupců do Evropského parlamentu. Federace mysliveckých organizací EU (FACE) hájící zájmy více než sedmi miliónů evropských myslivců vydala u této příležitosti dokument obsahující soupis opatření a doporučení, která by měl vzít Evropský parlament v úvahu při formulování budoucích zásad zachování druhové pestrosti a ochrany přírody. Manifest je současně politickou výzvou pro kandidáty do Evropského parlamentu, aby svou pozornost věnovali problematice myslivosti a nezapomněli na voličský potenciál, který představují myslivci, jejich rodinní příslušníci a přátelé.

LMDA lesnický a myslivecký digitální archiv

Digitální archiv časopisů

Archiv časopisů Svět myslivosti od roku 2000 je nyní k nalezení na adrese: lmda.silvarium.cz

Zpracovaná data lze prohlížet v digitální knihovně prohlížeče Kramerius 5, který je standardem národních knihoven. Data budou postupně doplňována s určitým zpožděním oproti aktuálnímu vydání.

Každý návštěvník může zdarma využívat pro vlastní (nekomerční) potřebu data LMDA pro vyhledávání informací obsažených v digitalizovaných titulech.

Svět myslivosti na Facebooku