Předplatné časopisu Lesnická práce na rok 2021

Vážení čtenáři,

rádi bychom Vám poděkovali za zájem o náš časopis. Věříme, že nám zachováte svou přízeň i v roce 2021.

Přechod na elektronickou komunikaci

V rámci zkvalitnění služeb a usnadnění plateb předplatného i následné komunikace bychom Vás rádi požádali o poskytnutí Vaší e-mailové adresy, na kterou Vám budeme zasílat informace pro úhradu předplatného, zálohové faktury, daňové doklady, případně i upozornění na zvýhodněné nabídky v našem knihkupectví určené pro naše předplatitele.
Adresu nám zašlete na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Poskytnuté údaje nebudeme předávat třetím stranám a budou sloužit čistě pro komunikace s naším oddělením pro předplatné.
Pokud nám adresu neposkytnete, budeme s Vámi nadále komunikovat způsobem, jakým jste byli zvyklí, tedy přes poštovní poukázku.

Cena předplatného 

Cena časopisu pro celoroční předplatitele Světa myslivosti na rok 2021/2022 je 900 Kč včetně 10 % DPH. V ceně jsou zahrnuty všechny přílohy a stránky navíc. Předplatné hraďte pouze na náš účet 2701879731/2010. Stálí předplatitelé dostanou emailem výzvu k prodloužení předplatného emailem, který uvedli v objednávce. Při jakékoli změně kontaktních údajů nás informujte.

Časopis vychází vždy první týden daného měsíce. Předplatné na rok 2022 je potřeba uhradit nejpozději do pondělí 27. 12. 2021 na uvedený účet vždy s uvedením variabilního symbolu uvedeného na složence nebo zálohové faktuře. Při úhradě po tomto termínu lednové číslo obdržíte až společně s únorovým.

Fyzické osoby

Ti předplatitelé, kteří nám neposkytli emailovou adresu, obdrží platební údaje telefonicky na čísle 604 211 171 nebo 321 679 413. Na základě těchto údajů zaplatí předplatné převodem z účtu (bez poplatků) nebo vyplní složenku typu A, kterou uhradí na pobočce České pošty.

Na konci roku automaticky obdrží během měsíce listopadu novou složenku na další období.

Právnické osoby

Právnické osoby obdrží zálohovou fakturu na e-mail uvedený na jejich webových stránkách. Po uhrazení faktury jim bude automaticky zaslán daňový doklad. Pro právnické osoby bude nově na zálohové faktuře uveden odběr obou časopisů Lesnická práce a Svět myslivosti společně, pokud je dosud odebíraly.

Kde nahlásit změny v odběru

Jakékoli změny v odběru nám, prosíme, sdělte písemně na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo v pracovní době 8:30–16:00 hod. na telefonu 604 211 171 nebo 321 679 413.
Noví předplatitelé si mohou objednat předplatné také v nové aplikaci na našich stránkách www.silvarium.cz v oddíle Časopisy.


Oto Lasák
jednatel společnosti Lesnická práce, s.r.o.
604 211 166