Předplatné časopisu Lesnická práce na rok 2021

Vážení čtenáři,

rádi bychom Vám poděkovali za zájem o náš časopis. Věříme, že nám zachováte svou přízeň i v roce 2021.

Přechod na elektronickou komunikaci

V rámci zkvalitnění služeb a usnadnění plateb předplatného i následné komunikace bychom Vás rádi požádali o poskytnutí Vaší e-mailové adresy, na kterou Vám budeme zasílat informace pro úhradu předplatného, zálohové faktury, daňové doklady, případně i upozornění na zvýhodněné nabídky v našem knihkupectví určené pro naše předplatitele.
Adresu nám zašlete na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Poskytnuté údaje nebudeme předávat třetím stranám a budou sloužit čistě pro komunikace s naším oddělením pro předplatné.
Pokud nám adresu neposkytnete, budeme s Vámi nadále komunikovat způsobem, jakým jste byli zvyklí, tedy přes poštovní poukázku.

Cena předplatného a změna účtu pro platbu

Cena časopisu pro celoroční předplatitele Lesnické práce na rok 2021 bude 888 Kč včetně 10% DPH. V ceně jsou zahrnuty všechny přílohy a stránky navíc. Pozor, mění se číslo účtu pro úhradu předplatného! Nově předplatné hraďte pouze na účet 2701879731/2010.
První číslo dostanou první týden v lednu všichni čtenáři, kteří uhradí předplatné nejpozději do pondělí 21. 12. 2020 na nový účet s uvedením variabilního symbolu uvedeného na složence nebo zálohové faktuře. Při úhradě po tomto termínu lednové číslo obdržíte až společně s únorovým.

Fyzické osoby

V tomto roce ještě obdržíte složenky poštou, jak jste zvyklí, protože nestačíme doplnit vaše aktuální emailové adresy.
Během měsíce listopadu obdržíte poštou složenku typu A, kde jsou uvedeny platební údaje pro úhradu celoročního předplatného pro rok 2021. Složenku uhraďte nejlépe převodem (bez poplatků) nebo na jakékoli pobočce České pošty.

Právnické osoby

Právnické osoby obdrží zálohovou fakturu na e-mail uvedený na jejich webových stránkách. Po uhrazení faktury jim bude automaticky zaslán daňový doklad. Pro právnické osoby bude nově na zálohové faktuře uveden odběr obou časopisů Lesnická práce a Svět myslivosti společně, pokud je dosud odebíraly.

Kde nahlásit změny v odběru

Jakékoli změny v odběru nám, prosíme, sdělte písemně na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo v pracovní době 8:30–16:00 hod. na telefonu 604 211 171 nebo 321 679 413.
Noví předplatitelé si mohou objednat předplatné také v nové aplikaci na našich stránkách www.silvarium.cz v oddíle Časopisy.

AKCE PRO VŠECHNY PŘEDPLATITELE

Využijte akce LIKVIDACE SKLADU LP, v rámci které nabízíme téměř 50 titulů se slevami až 75 % (viz inzerát v LP 11/2020).


Oto Lasák
jednatel společnosti Lesnická práce, s.r.o.
604 211 166